Projektem podporují a pomáhají při koupi přístrojového vybavení pro Komplexní onkologické centrum Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. V loňském roce přispěli částkou více než šedesáti tisíc korun i pomocí fanoušků, kteří si zakoupili náramky přátelství v barvách klubu ve fanshopu.

Letos, 2.3. jsme přebírali od zlínských hráčů šek na 20 000,– a zároveň nás podpořili i fanoušci při prodeji náramků. Ti dokázali nashromáždit příspěvek o celkové výši 9 793,–. Všem děkujeme za podporu!

„Způsobů, jak někomu pomoci, je mnoho. Vybrali jsme tento způsob, který je maximálně transparentní a se kterým má klub dobré zkušenosti z minulých let. Pro zdravého člověka je nákup hlavně dobrý pocit, pro nemocného naděje na komfortnější léčbu,“ uvedl Libor Kožík, marketingový manažer Aukro Berani Zlín.

Kapitán extraligových hokejistů Zlína Ondřej Veselý doplnil: „Zdraví je pro všechny to nejdůležitější, co máme. Je potřeba si ho vážit a v případě potřeby pomoci, pokud můžeme. Za kabinu Beranů jednoznačně říkám, že rádi v tomto projektu opět pomůžeme. Věřím, že i fanoušci budou společně s námi na jedné lodi a společně pomůžeme dobré věci.“

Celý článek si můžete přečíst zde: http://www.hokej.zlin.cz/clanek.asp?id=Prispejte-spolecne-s-nami-na-projekt-Pomahame-onkologii-3639