logo topnatur

ColonFit

Pro řízenou dietární výživu při zácpě a hemoroidech. Starejte se o svá střeva díky OPTIMÁLNÍ KOMBINACI ČTYŘ SLOŽEK!

 

VLÁKNINA PSYLLIUM: rozemleté osemení jitrocele indického, které absorbuje ve vodě více než 20krát svou vlastní hmotnost, je ideálním zdrojem vlákniny.

PROBIOTIKA (laktobacily a bifidobakterie): jsou známé též jako přátelské bakterie a ColonFit obsahuje pouze speciální živé kultury 5 kmenů: Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus.

INULÍN (frukto-oligosacharidy): je extrahován z čekanky a slouží jako živný substrát pro živé kultury (probiotika) a jako rozpustná vláknina.

TRÁVICÍ ENZYMY: směs trávicích enzymů – proteáza, betain HCL, papain, bromelain, semena fenyklu, kořen zázvoru a lístky máty peprné.

GALERIE

ColonFit Basic

Obsahuje vysoké množství rozpustné vlákniny psyllium, u které bylo prokázáno, že dieteticky pomáhá při poruchách motility střev, které jsou doprovodným příznakem zácpy. Přípravek je obohacen o inulín a živé bakterie. Je vhodný pro těhotné a kojící ženy, a také při užívání antibiotik.

Lze zakoupit ve formě prášku nebo kapslí.

ColonFit basic 180g, prášek – cena 179 Kč (příspěvek 30 Kč)

ColonFit basic, 180 kapslí – cena 199 Kč (příspěvek 40 Kč)

DETAILNÍ INFORMACE

ColonFit Plus

Obsahuje vysoké množství rozpustné vlákniny psyllium, u které bylo prokázáno, že dieteticky pomáhá při poruchách motility střev, které jsou doprovodným příznakem zácpy. Přípravek je navíc obohacen o inulín, živé bakterie a trávicí enzymy.

Lze zakoupit ve formě prášku nebo kapslí.

ColonFit plus 180g, prášek – cena 229 Kč (příspěvek 50 Kč)

ColonFit plus, 180 kapslí – cena 279 Kč (příspěvek 60 Kč)

DETAILNÍ INFORMACE

Produkty Topnatur prodáváme za stejnou cenu jako v obchodech, ale jen u nás díky nim můžete přispět pacientům v Onkologickém centru Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Děkujeme za podporu.

OBJEDNÁVKA

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

ColonFit
 ColonFit Basic, 180g prášek Colonfit Basic, 180 kapslí ColonFit Plus, 180g prášek ColonFit Plus, 180 kapslí

Adresa + telefonní číslo pro dodání předmětů

Jednotlivé ceny a příspěvky jsou uvedeny u každého předmětu.
Poštovné 80 Kč.