• logo topnatur

Pomáháme onkologii s ColonFitem

Zapsali jsme se mezi partnery, kteří podporují projekt Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Stali jsme se tak součástí dlouhodobého projektu „Pomáhejme onkologii“, jehož cílem je získat finanční prostředky pro nákup speciálního vybavení pro onkologicky nemocné pacienty a zkvalitňovat tak lékařskou péči. „Maskotem“ tohoto projektu se tak stal produkt ColonFit, jehož koupí můžou sami zákazníci přispět na tuto dobrou věc. ColonFit– čistič střev, podporuje  činnost trávicího traktu, který zrovna náš zdravotní stav v mnoha ohledech zásadně ovlivňuje. Více než 70 % imunity přímo závisí na tom, zda naše střeva  správně pracují, či ne!

Hodně smutná statistika
Je známým faktem, že v České republice je nejvyšší výskyt rakoviny tlustého střeva a konečníku na světě. Každý rok je tato nemoc diagnostikována u více než  8000 Čechů a asi 4 000 lidí u nás na tuto nemoc za stejnou dobu zemře. Otázka, proč se pyšníme tak smutným fenoménem, zaměstnává množství odborníků. Jasná odpověď zatím neexistuje.

Potravina pro zvláštní lékařské účely
Zjednodušeně se dá říci, že většího efektu dosáhneme kombinací přesně specifikovaných ingrediencí, což v tomto případě jsou: specifické přátelské bakterie (prebiotika), inulín (probiotika) a vláknina. Tato vyvážená směs se nazývá symbiotikum. ColonFit, potravinu pro zvláštní lékařské účely, vyrábí česká společnost TOPNATUR s.r.o.

Jde o vaše zdraví. A ať už vsadíte na zdravou stravu nebo kvalitní přírodní preparáty, rozhodně neprohloupíte.

By |Květen 30th, 2017|články|0 Comments