Dne 25.11.2016 proběhl slavnostní večer při příležitosti ukončení charitativní výstavy cestovatele, spisovatele a fotografa Richarda Jaroňka „Zde žijí lvi“, pořádané za podpory 14|15 Baťova institute ve Zlíně. Celá výstava byla součástí dlouhodobého projektu Pomáhejte s námi onkologii, který založila společenost Jiří Křístek – OFSITO s.r.o. V rámci této aktivity probíhaly zároveň další podpůrné akcedražba obrazů, prodej obrazů na Aukro, prodej Korálků přátelství, apod.

Během večera měli návštěvníci možnost vyslechnout velmi pouatavou a zajímavou přednášku s názvemJak se máš Mosambiku?”, kdy nechybělo spousta krásných Richardových fotek a příběhů z cest po Africe.

V závěru večera přebral primář Onkologického oddělení Mudr. Milan Kohoutek s vrchní sestrou Bc. Bohumilou Vojtovou šeky s finančními prostředky, které se podařilo během měsíce listopadu získat. Z rukou Richarda Jaroňka to byla částka 28 630 , šek na 40 000 předal majitel společnosti OFSITO Jiří Křístek a šek na 30 000 od dalšího partnera projektu, společnosti E-Gaming, předal jejich zástupce Tomáš Knébl.

Díky těmto částkám se stav konta ke včerejšímu dni vyšplhal na 231 284 a velmi razantně jsme se přiblížili k současnému cíli projektu, nákupu Diagnostického přístroje Site-Rite 8 k provádění snímkování lidského těla, čímž si moc vážíme všech, kteří nás v projektu podporujíuvedl na závěr Marek Šikula – ambasador celého projektu.

onkologie_2