Klub PSG Zlín se zapojuje do charitativního projektu Pomáháme onkologii

_jz_0212ZLÍN – Extraligový hokejový klub PSG Zlín se zapojuje do projektu s názvem Pomáháme onkologii, jehož cílem je získat finanční prostředky pro nákup specializovaného vybavení onkologie Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.

Pomáháme onkologii je dlouhodobý projekt, který má za úkol získávat finanční prostředky pro nákup speciálního vybavení pro onkologicky nemocné pacienty a zkvalitňovat lékařskou péči. Do projektu se zapojili hráči a vedení hokejového klubu PSG Zlín. Zapojit se mohou i fanoušci zakoupením tzv. korálků přátelství ve žlutomodrých barvách, která jsou vyrobeny z designových kuliček. Náramky lze zakoupit ve více variantách v oficiálních fanshopech klubu. Nyní se vybírá částka na nákup ultrazvukového systému, který je určen pro diagnostické snímkování těla.

„Každou sezonu podporujeme charitativní a osvětové akce na pomoc různě znevýhodněným obyvatelům Zlínského kraje. Pro letošní sezonu jsme se rozhodli zapojit do projektu s názvem Pomáháme onkologii s tím, že chceme pomoci v delším časovém intervalu. Byli bychom rádi, kdyby se do akce zapojili i fanoušci a společně jsme pomohli dobré věci. Máme jednu víru, jsme jeden tým a máme jeden cíl. Tento náš slogan neplatí jen pro lední hokej, ale i v případě pomoci dobré věci,“ řekl Tomáše Melzer, marketingový manažer PSG Zlín.

Kapitán extraligových hokejistů Zlína Ondřej Veselý doplnil: „Zdraví je pro všechny to nejdůležitější, je potřeba si ho vážit a v případě potřeby pomoci, pokud můžeme. Za kabinu mohu říci, že rádi v tomto projektu pomůžeme. Věříme, že s námi pomohou i fanoušci v rámci svých možností.“


_jz_0200

Pomozte také

Vyberte si některý z produktů a přispějte tak na onkologii

Korálky přátelství

Notesy

Diáře

Také pomáháme

2 % z obratu nových klientů společnosti OFSITO s.r.o. věnujeme na účet Komplexního onkologického centra KNTB ve Zlíně

Telefon:

+420 734 490 559

Kde nás najdete:

Bílovice 224, 687 12 Bílovice

Otevírací doba

Po-Čt: 7.00 – 14.30
Pá: 8.00 – 13.00

Kontaktujte nás

14 + 7 =